Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2020
  • wyświetleń: 18407

[FOTO] Wypadek na DK-1 w Kobiórze. W akcji śmigłowiec LPR!

W środę, 29 lipca około godziny 14:20 na skrzyżowaniu krajowej jedynki z ulicą Ołtuszewskiego w Kobiórze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe, w tym m. in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4). Kierowcy musieli się liczyć z bardzo dużymi utrudnieniami.

Wypadek na DK-1 w Kobiórze - 29.07.2020 · fot. pless.pl


Okoliczności, w jakich Skoda zderzyła się z Hondą, nie są jeszcze bliżej znane. Wiadomo natomiast, że dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. To kierowcy obu pojazdów. Ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Kierowcy podróżujący przez Kobiór musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu, które trwały do godziny 16:00. W czasie interwencji latającej karetki droga była zamknięta obustronnie.

Zdarzenie wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Została sporządzona dokumentacja i niezbędne pomiary. Dokładna kwalifikacja prawna nastąpi po ustaleniu szczegółowych obrażeń poszkodowanych. Jeśli obrażenia będą powierzchowne, to sprawa może się skończyć mandatem. Jeśli natomiast komuś stało się coś poważniejszego, to wszystko rozstrzygnie się przed sądem.

Wkrótce więcej informacji.

Wypadek na DK-1 w Kobiórze - 29.07.2020
Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4 z tymczasowej bazy w Kaniowie · fot. pless.pl

sid / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj