pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 lipca 2020
  • wyświetleń: 1422

Jak wybrać bukmachera online?

Materiał partnera:

Obstawianie online staje się coraz bardziej popularną rozrywką wśród kibiców. Stawka legalnych bukmacherów jest na tyle duża, że ciężko wybrać dla siebie odpowiednią firmę. Oto kilka wskazówek, czym kierować się w trakcie wyboru bukmachera online.

Pierwszą i najważniejszą zasadą, o której należy pamiętać, jest wybór tylko i wyłącznie legalnego bukmachera, który uzyskał specjalną licencję od Ministerstwa Finansów. Wtedy mamy pewność, że w legalny sposób będziemy uczestniczyli w zakładach wzajemnych i pobierana kwota z naszej stawki będzie odprowadzona w ramach podatku do Skarbu Państwa. W internecie reklamuje się wiele nielegalnych firm, które nie mogą urządzać zakładów na terenie Polski (nawet online) i ich działalność jest niezgodna z prawem. Bukmacherzy z tzw. "szarej strefy" kuszą klientów większymi wygranymi i wypłaceniem 100% kwoty ewentualnej wygranej, bez uiszczania podatku. Korzystanie z usług takich firm jest nielegalne i może wiązać się z poważnymi konsekwencjami prawnymi.

Aktualnie 19 podmiotów ma udzieloną licencję na legalny udział w rynku zakładów wzajemnych i gier hazardowych przez internet. Ranking bukmacherów online znajdziesz na stronie zakłady-bukmacherskie.com.

W trakcie wyboru bukmachera trzeba przyjrzeć się ilością dyscyplin, które znajdują się w jego ofercie sportowej. Wybrani bukmacherzy mają wyłączność na organizację zakładów w trakcie danego wydarzenia. Niektóre firmy mają bardziej rozbudowaną ofertę danej dyscypliny na tle konkurencji. Wybór bukmachera powinien być częściowo zależny od kategorii sportu, którą będziemy obstawiać w trakcie naszej bukmacherskiej przygody.

W momencie wybierania bukmachera w celu założenia nowego konta trzeba sprawdzić, który z nich oferuje najlepsze bonusy powitalne. Co to takiego? To pakiet "prezentów" oraz dodatkowych premii w zamian za rejestracje. Najczęstszą formą takiej gratyfikacji jest bonusowa kwota od procentu pierwszego, przelanego depozytu. Niektórzy bukmacherzy oferują również freebet (darmowy zakład o określonej stawce) albo dodatkowe depozyty na "zakład bez ryzyka". Przed założeniem konta warto prześledzić serwisy bukmacherskie, które oferują kolejne bonusy na zasadzie współpracy afiliacyjnej. Aby skorzystać z tej usługi, trzeba założyć konto poprzez specjalnie wygenerowany link lub użyć kodu w trakcie rejestrowania konta.

Każdy z bukmacherów oferuje różne metody wpłat depozytu oraz wypłat na konto bankowe. W regulaminach poszczególnych firm trzeba dokładnie sprawdzić, która z podanych metod jest dla nas optymalna. Niektóre firmy ustawiają również limity wpłat i wypłat, jednak zdecydowana większość nie narzuca żadnych zakresów pod kątem przelewów. Niektóre firmy pośredniczące mogą za to pobrać niskie prowizje.

Gra u bukmachera wiąże się z wygranymi, ale również z przyjemnością czerpaną w trakcie gry. W tym celu warto wybrać bukmachera, którego serwis pasuje do naszego gustu. O wiele przyjemniej obstawia się w momencie, gdy strona zawiera nasze ulubione kolory lub jej układ jest dla nas intuicyjny. Jeszcze przed rejestracją można swobodnie poruszać się po serwisie lub skorzystać z konta "demo".