pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 lipca 2020
  • wyświetleń: 1180

Jak ułatwić sobie golenie zarostu?

Materiał partnera:

Golenie to czynność powtarzana bardzo często przez mężczyzn, a przez wielu z nich mocno nielubiana. Pewne złe przyzwyczajenie i używanie nieodpowiedniego sprzętu często prowadzą do niechcianych podrażnień, a nawet skaleczeń. Golenie może sprawiać dyskomfort i nie dawać pożądanego efektu, czyli gładkiej i miękkiej skóry. Na szczęście oferowany przez producentów sprzęt jest coraz lepszy, a nowoczesne golarki elektryczne pomogą ci rozwiązać większość problemów.

Jak ułatwić sobie golenie zarostu?


O czym warto pamiętać?Oprócz dobrej golarki warto też zadbać o stan naszej skóry i dodatkowe środki do jej pielęgnacji. Zmoczenie twarzy wodą nie wystarcza, a wielu mężczyzn na tym bazuje. Twarz należy umyć dokładnie mydłem lub żelem, by pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń i ułatwić golarce działanie. Ruch golenia po twarzy powinien być precyzyjny, ale nie silny. Nie chodzi o to, żeby jak najmocniej przyłożyć golarkę do skóry, tylko o to, żeby to zrobić dokładnie i starannie, ale delikatnie. Jeśli masz jakiekolwiek podrażnienia, bądź ostrożny i uważaj, żeby nie rozciąć rany i nie spowodować większych szkód.

Elektryczne golarki - rozwiązanie wielu problemówOstatnie lata to ogromny wzrost popularności golarek elektrycznych? Jeśli zastanawiasz się, czy warto sprawić sobie taki prezent, nasza odpowiedź brzmi - jak najszybciej! Z pewnością będziesz zadowolony, a jedyna kwestia, to dopasowanie golarki do wymagań twojej skóry i zarostu. Golarki elektryczne to prostota i szybkość działania, a także o wiele większa higiena golenia i nieporównywalne bezpieczeństwo dla skóry. Golarki elektryczne to zakup na lata, warto więc wybrać model od sprawdzonego producenta, by długo cieszyć się funkcjonalnością i jakością działania. Wychodząc naprzeciw wymaganiom różnych klientów Eltkom.pl stworzył ofertę, w której wymarzoną golarkę znajdzie każdy mężczyzna.

Jaką golarkę wybrać?Do wyboru masz zasadniczo dwa rodzaje golarek: golarki elektryczne foliowe oraz golarki elektryczne rotacyjne. Żeby wybrać wśród z nich odpowiednią zastanów się jaki rodzaj zarostu masz. Jeśli zarost rośnie tylko w jedną stronę wystarczy ci golarka foliowa. W tym rodzaju golarek ostrza poruszają się prostopadle, bardzo blisko skóry twarzy. Będzie to tez dobry wybór, jeśli masz wrażliwą skórę. W przypadku zarostu, w którym włoski rosną w różnych kierunkach, najlepiej sprawdzi się golarka elektryczna rotacyjna. Jej specjalna konstrukcja sprawia, że łatwo dopasowuje się do kształtu twarzy i bez problemu poradzi sobie nawet z twardym zarostem. Ruchome głowice umożliwiają precyzję golenia.

Komfort użytkowania i prostota obsługiGolarka elektryczna to przede wszystkim wygoda i mimo jej ceny, oszczędność. Używać jej będziesz przez lata, co sprawia, że jest bardziej ekonomiczna niż zwykłe maszynki do golenia. Dodatkowo każda golarka elektryczna oferowana przez Eltkom.pl zapewnia ci bezpieczeństwo golenia - po kilku goleniach skóra przyzwyczaja się, jest miękka i całkowicie bez podrażnień. Ostrza nie stykają się bezpośrednio ze skórą, więc zapomnij o skaleczeniach. Czyszczenie golarki elektrycznej jest równie łatwe, co korzystanie z niej. Jeśli chcesz skrócić swój czas na poranną toaletę do minimum, postaw na golarkę elektryczną w doskonałej cenie od Eltkom.pl.