pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lipca 2020
  • wyświetleń: 4210

Kolejnych 8 ozdrowieńców i 6 zakażonych w powiecie pszczyńskim

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W ciągu ostatniej doby przybyło ośmiu ozdrowieńców, a dodatnie wyniki badań dały próbki pobrane od sześciu mieszkańców powiatu pszczyńskiego.

powiat


Kolejni mieszkańcy naszego powiatu pokonali wirusa: jedna osoba z gminy Miedźna, dwie osoby z gminy Pszczyna, dwie z gminy Suszec oraz trzy z gminy Pawłowice.

Zakażenie koronawirusem stwierdzono u jednej osoby z gminy Miedźna, jednej osoby z gminy Goczałkowice-Zdrój oraz czterech osób z gminy Pszczyna.

Od początku pandemii zakażonych zostało 992. mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Mamy również 900. ozdrowieńców. Kwarantanną domową objętych jest 156. mieszkańców naszego powiatu.

ups / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj