pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 13 lipca 2020
  • wyświetleń: 1238

[Iskra Pszczyna] I zespół: Nierówna gra

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Przedostatni letni sparing przed czwartoligowym sezonem rozegrali seniorzy, którzy w sobotnie przedpołudnie zmierzyli się w wyjazdowym meczu z przedstawicielem IV ligi grupy 1 LKS Drama Zbrosławice.

I zespół: Drama Zbrosławice - Iskra 11.07.2020
fot. Andzejek


Rozgrywany w strugach ulewnego deszczu mecz mógł się podobać. W pierwszych 45 minutach przewagę miała drużyna Iskry, ale nie udało się jej udokumentować bramkami. Z kilku dogodnych sytuacji na gola udało się zamienić zaledwie jedną. W 27 minucie gry Tomasz Zawadzki dobił odbitą przez bramkarza futbolówkę, po uderzeniu Michała Pruska. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze przed przerwą, bramką po stałym fragmencie gry i uderzeniu głową z piątego metra.

Po przerwie dobra gra pszczynian trwała jeszcze tylko kilka minut. Z czasem coraz więcej do powiedzenia mieli piłkarze Dramy. W 68 minucie gry sędzia odgwizdał zbyt długie trzymanie piłki przez Mateusza Tkacza i miejscowi po rzucie wolnym pośrednim z pola karnego objęli prowadzenie. W kolejnych minutach zawodnicy Dramy kontrolowali mecz nie pozwalając naszym piłkarzom już złapać swojego rytmu gry. W ostatniej akcji meczu próbująca grać ofensywnie Iskra dała się jeszcze raz zaskoczyć. Przyznać jednak trzeba, że gospodarze w drugiej odsłonie mogli pokusić się jeszcze o poprawę dorobku bramkowego, ale w bramce nieźle spisywał się Tkacz.

I zespół: LKS Drama Zbrosławice - MKS Iskra Pszczyna 11.07.2020 · fot. Andzejek


LKS Drama Zbrosławice - MKS Iskra Pszczyna 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Tomasz Zawadzki (27.), 1:1 (40.), 2:1 (68.), 3:1 (90.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Mateusz Tkacz, Piotr Noga, Mateusz Pławecki, Paweł Zjawiński, Kamil Kułagowski, Jakub Krawczyk, Andrzej Żur (76. Adam Góralczyk), Kamil Komraus (52. Radosław Rakowski), Tomasz Zawadzki (52. Patryk Tatarczuch), Tomasz Cempura, Michał Prusek (52. Fabian Pustelnik).

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj