pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 lipca 2020
  • 2 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 27093

[ZDJĘCIA] Najpiękniejsza Domówka Świata WOŚP na terenie OSW w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Przez trzy dni, od 30 lipca do 1 sierpnia, na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące można było obejrzeć i posłuchać Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i festiwalu Pol’and’Rock. W sąsiedztwie plaży postawiono olbrzymi telebim i kilka mniejszych ekranów, na których można było zobaczyć koncert! Zapraszamy na foto-relacje z tego wydarzenia.

Najpiękniejsza Domówka Świata WOŚP na terenie OSW w Łące - 01.08.2020 · fot. Grzegorz Załucki


Najpiękniejsza Domówka Świata WOŚP na terenie OSW w Łące - 31.07.2020 · fot. Grzegorz Załucki


Najpiękniejsza Domówka Świata WOŚP na terenie OSW w Łące - 30.07.2020 · fot. Grzegorz Załucki


Tegoroczny Pol’and’Rock Festival po raz pierwszy odbył się w formie on-line. To efekt trwającej w Polsce i na świecie pandemii koronawirusa. I choć wydarzenie przeniosło się do sieci, to wcale nie oznacza, że zabrakło na nim gwiazd. Fani rocka, metalu i reggae tradycyjnie usłyszeli najlepsze kapele! Zagrali między innymi: Jelonek, Renata Przemyk, Acid Drinkers, Raz Dwa Trzy, Enej, Bethel, Big Cyc, Dr Misio, Łydka Grubasa, Farben Lehre, Sidney Polak, Urszula, Ja mmm chyba ściebie, Kwiat Jabłoni, Hunter, Nocny Kochanek i Tabu.

Koncerty można było oglądać na żywo w wielu miejscach w Polsce. W Ośrodku Sportów Wodnych w Łące dla gości przygotowano ekran o przekątnej kilkunastu metrów, a także kilka mniejszych.

Wydarzenie w Łące odbyło się z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych, środków bezpieczeństwa i higieny. Organizatorami byli Urząd Miejski w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Pszczyńskie Centrum Kultury.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj