pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 lipca 2020
  • 25 lipca 2020
  • wyświetleń: 12974

Samochodowe Kino Objazdowe: "Nic śmiesznego" w Pszczynie

Za nami:

Przed nami kolejne seanse w ramach Samochodowego Kina Objazdowego! Tym razem widzowie spotykają się w Pszczynie. Ze względu na złe warunki pogodowe seans w Jankowicach został odwołany.

SKO - Samochodowe Kino Objazdowe w Pszczynie - pokaz filmu "Miś" na parkingu przy parafii Podwyższenia Krzyża Św. - 23.07.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Tegoroczne wakacje są inne niż poprzednie. Brak możliwości organizowania dużych imprez masowych, takich jak np Dni Pszczyny spowodował poszukiwania nowych, oryginalnych form odbioru kultury. Jedną z nich jest SKO - Samochodowe Kino Objazdowe. W kilkunastu sołectwach i osiedlach Pszczyny odbędą się bezpłatne pokazy filmowe, w których będzie można zobaczyć najlepsze polskie komedie. Cykl rozpoczął się 18 lipca i trwać będzie do końca sierpnia.

Terminy kolejnych seansów:

  • 23 lipca (czwartek) na parkingu przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - "MIŚ" reż. S. Bareja
  • 24 lipca (piątek) w Jankowicach - "CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ" reż. O. Lubaszenko - SEANS ODWOŁANY
  • 25 lipca (sobota) na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 1 (przeniesiony z 17 lipca) - "NIC ŚMIESZNEGO" reż. M. Koterski


Początek seansów o godzinie 21.00, wjazd od 20.00. Filmy wyświetlane będą na wielkim, profesjonalnym ekranie, a dźwięk będzie słyszalny w samochodowych odbiornikach radiowych.

sko


W związku z epidemią koronawirusa uczestników pokazów obowiązują specjalne zasady - przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z nimi w Regulaminie zamieszczonym na stronie www.pckul.pl/samochodowe-kino-objazdowe.

Organizatorami SKO są Urząd Miejski w Pszczynie oraz Pszczyńskie Centrum Kultury.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.