pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 lipca 2020
  • wyświetleń: 4900

Mundurowi kontrolują czy klienci i personel noszą maseczki w sklepach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Pszczyńscy policjanci nadal odwiedzają sklepy. Sprawdzają, czy klienci i personel przestrzegają obostrzeń epidemicznych.

Mundurowi skupiają się głównie na obowiązku noszenia maseczek. Dotychczas nie stwierdzono szczególnych uchybień. Policjanci przyznają, że mieszkańcy powiatu poważnie podchodzą do covidowego zagrożenia i przed wejściem do sklepu zakrywają usta i nos. Oczywiście zdarzają się przypadki, kiedy muszą interweniować. Wówczas jednak wystarczy pouczyć taką osobę.

- Policjanci nadal będą zwracać uwagę na noszenie maseczek w sklepach, ponieważ ostatnio zauważa się pewne rozluźnienie w tym zakresie - zapowiadają mundurowi i dodają: - Pamiętajmy, że stosowanie się do obowiązujących przepisów ma uchronić nie tylko nas przed ewentualnym zagrożeniem, lecz także klientów, personel sklepów i naszych bliskich w domach. Apelujemy więc o rozwagę i noszenie maseczek tam, gdzie jest to nadal obowiązkowe.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj