pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 lipca 2020
  • wyświetleń: 4172

[ZDJĘCIA] Letnie Koncerty Plenerowe w parku: występ Mariusza Goli

W niedzielę, 19 lipca odbył się kolejny koncert z cyklu "Koncerty Plenerowe". Tym razem wystąpił Mariusz Goli - gitarzysta, kompozytor i busker urodzony w Poznaniu.

Letnie Koncerty Plenerowe w parku - Mariusz Goli - 19.07.2020 · fot. Grzegorz Załucki


Koncerty uliczne dają Mariuszowi największą satysfakcję, uwielbia bezpośredni kontakt z publicznością. Jego muzykę można również usłyszeć na żywo, podczas jego występów w klubach muzycznych.

Muzyka Mariusza jest bardzo spontaniczna, uwielbia improwizować. W swoich utworach stara się obejmować zarówno elementy flamenco, jak i wszelkiego rodzaju muzykę folkową. Wciąż szuka własnego stylu, próbując odkrywać nowe techniki. Mariusz Goli komponuje również muzykę symfoniczną, filmową i do gier komputerowych.

W 2016 roku wydał swoją pierwszą płytę gitarową "Road Into The Unknown". Kolejna płyta CD: "Orchestra In My Mind", tym razem z muzyką symfoniczną, została wydana w 2019 roku. Jest endorserem marki gitar Ortega. W 2018 roku skomponował muzykę do filmu "Odnajdę Cię" w reżyserii Beaty Dzianowicz. W 2020 roku skomponował muzykę do gry VR "The Wizards - Dark Times".

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.