pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2020
  • 22 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 31335

[ZDJĘCIA, WIDEO] II Pszczyński Bieg Powstańczy za nami!

W środę, 19 sierpnia odbył się II Pszczyński Bieg Powstańczy. W zawodach wystartowało blisko 200 biegaczy. Zobaczcie nasze zdjęcia z rywalizacji!Uczestnicy wystartowali o godzinie 18.00 z płyty pszczyńskiego rynku. W hołdzie powstańcom biegacze na linii startu z koszulek startowych utworzyli flagę w barwach flagi województwa śląskiego. Zawodnicy do pokonania mieli trasę o długości ok. 6 km, która w większości prowadziła szutrowymi drogami w okolicach Pokazowej Zagrody Żubrów i pola golfowego.

Wyniki rywalizacji znajdziecie tutaj.

- Zawodnicy pokonali niedługą, ale bardzo atrakcyjną i wymagającą trasę zorganizowaną w sąsiedztwie naszych najpiękniejszych zabytków i atrakcji. Miałem wielką przyjemność rozpocząć bieg i wspólnie z panią burmistrz Barbarą Sopot-Zembok i dyrektorem MORIS-u, Sławomirem Kowalskim wręczać uczestnikom pamiątkowe medale i puchary. Gratuluję wszystkim uczestnikom - powiedział po zakończeniu biegu burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

II Pszczyński Bieg Powstańczy - start biegu - 19.08.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


II Pszczyński Bieg Powstańczy - na trasie biegu - 19.08.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


II Pszczyński Bieg Powstańczy - na mecie biegu - 19.08.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miejski w Pszczynie oraz MORiS Pszczyna. Bieg wspierają: AktywnaPszczyna.pl, Carbo Asecura S.A., Pszczyńskie Centrum Kultury, OSP z gminy Pszczyna i Straż Miejska.

ab, BM, ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.