pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 lipca 2020
  • wyświetleń: 3152

Nowa pracownia do nauki języków obcych w SP 2 w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj

Od września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pawłowicach będą mogli korzystać z nowoczesnej pracowni do nauczania języków obcych.

Nowa pracownia do nauki języków obcych w SP 2 w Pawłowicach · fot. I. Król


Zajęcia będą odbywały się w pięknej, wyremontowanej sali wyposażonej m.in w nowe meble, ergonomiczne krzesła, słuchawki, tablety, komputer nauczyciela zarządzający pracownią i monitor dotykowy. Elementy dekoracyjne w postaci fototapet dopełniają efekt wizualny.

Pracownia językowa to innowacyjne rozwiązanie wspomagające możliwość interaktywnej nauki języka angielskiego na wszystkich poziomach i języka niemieckiego w klasach VII i VIII.

Na realizację tego zadania szkoła pozyskała darowiznę z Fundacji JSW w wysokości 50 tys. zł. Wyposażenie pracowni do nauki języków obcych umożliwi uczniom szybsze przyswajanie wiedzy oraz wzrost motywacji do nauki.

Izabela Król

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj