pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 lipca 2020
  • wyświetleń: 8301

Piesza prowadziła rower z wnuczką na bagażniku. Doszło do potrącenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

We wtorek, 14 lipca około godziny 11.50 w pobliżu Ronda Miast Partnerskich doszło do potrącenia pieszej przechodzącej przez pasy.

Potrącenie na przejściu dla pieszych
Potrącenie na przejściu dla pieszych w ciągu ul. Bielskiej w Pszczynie - 14.07.2020 · fot. Arek / Pszczyna i okolice - informacje drogowe


Jak wynika z ustaleń policjantów, 62-letnia piesza prowadziła rower, na którego bagażniku siedziała jej wnuczka. Przechodząc przez przejście dla pieszych w ciągu ul. Bielskiej (tuż za zjazdem z ronda) została potrącona przez samochód osobowy. Szczęśliwie w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. 78-letni kierujący Hondą był trzeźwy i został ukarany mandatem karnym.

Z policyjnych notatek wynika, że w chwili zdarzenia świeciło oślepiające słońce. Policjanci apelują o ostrożność oraz (w miarę możliwości) zakładanie okularów przeciwsłonecznych i pamiętanie o piciu dużej ilości wody w upalne dni.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj