pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 lipca 2020
  • wyświetleń: 3925

Gabinety stomatologiczne NZOZ Medident w dobie koronawirusa

Artykuł sponsorowany:

Gabinety stomatologiczne NZOZ Medident w Goczałkowicach-Zdroju i Kobiórze zostały dostosowane do wymogów bezpieczeństwa i obostrzeń w placówkach medycznych, jakie narzuciła sytuacja epidemiologiczna. Zakres usług przychodni pozostał bez zmian. Specjaliści udzielają świadczeń przede wszystkim w zakresie leczenia i protetyki, jak i innych usług stomatologicznych.

Medident
Gabinet stomatologiczny NZOZ Medident


Placówki NZOZ Medident dr n. med. Agnieszki Homy-Kurczab mieszczą się w Goczałkowicach-Zdroju oraz w Kobiórze. Leczenie i protetyka dorosłych i dzieci są w nich prowadzone od kilkunastu lat. Pracujący w nich specjaliści są przygotowani do opieki nad pacjentem w zakresie różnych dziedzin stomatologii. Współpracują także z laboratoriami protetycznymi. Pomimo nowych okoliczności wynikłych z rozprzestrzeniania się koronawirusa, w gabinetach udzielane są świadczenia z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, protetyki i periodontologii. Leczenie i wszelkie inne usługi są wykonywane z zachowaniem odpowiednich standardów i zasad bezpieczeństwa. Wyposażenie i profesjonalne sprzęty stomatologiczne wykorzystywane w gabinetach są dostępne dla pacjentów z różnymi problemami stomatologicznymi i dostosowane do najnowszych kryteriów. Aby zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów i swoje, specjaliści pracują w kombinezonach.

Gabinety NZOZ Medident zarówno w Goczałkowicach-Zdroju, jak i w Kobiórze zostały dostosowane do potrzeb pacjentów pod kątem praktycznym. W placówkach dostępne są przestronne poczekalnie oraz gabinety, mające zapewnić stomatologom adekwatne warunki pracy, natomiast pacjentom wszystkie niezbędne elementy leczenia stomatologicznego. Dla pacjentów przeznaczone są parkingi. W gabinetach Medident wprowadzono również niezbędne udogodnienia, umożliwiające bezproblemowe odbycie wizyty w przypadku osób starszych i niepełnosprawnych, kobiet w ciąży oraz matek z małymi dziećmi. Medident realizuje zarówno świadczenia odpłatne, jak i refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Niepewna sytuacja związana z wybuchem epidemii koronawirusa wymusza tak na personelu medycznym, jak i na pacjentach obowiązek przestrzegania ścisłych zasad bezpieczeństwa i higieny. Dotyczy to w najwyższym stopniu również świadczenia i korzystania z usług stomatologicznych. NZOZ Medident został pod tym względem przygotowany, a funkcjonowanie placówek ma na celu zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich przebywających w nim osób. W celu umówienia terminu wizyty i rozpoczęcia leczenia stomatologicznego należy skontaktować się z wybranym gabinetem telefonicznie.