pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 lipca 2020
  • wyświetleń: 2956

Trwa nabór wniosków o stypendia sportowe dla zawodników z Pszczyny

Za nami:

Do 15 lipca w biurze Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie można składać wnioski o przyznanie stypendiów sportowych na drugie półrocze 2020 roku.

Trwa nabór wniosków o stypendia sportowe dla zawodników z Pszczyny
Trwa nabór wniosków o stypendia sportowe dla zawodników z Pszczyny · fot. UM Pszczyna


Program stypendiów skierowany jest do zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie.

- Od wielu lat pszczynianie wykazują się olbrzymimi sukcesami na wielu arenach sportowych w kraju oraz za granicą. Celem wręczenia stypendiów jest wsparcie tych utalentowanych osób, które podporządkowały swoje życie współzawodnictwu, które wykazują się nienaganną postawą sportową i pamiętają o duchu fair play - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Wnioski wraz z uzasadnieniem należy składać do 15 lipca w biurze Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie przy ul. Basztowej 4.

Warto dodać, że niebawem zawodnicy z Pszczyny będą mogli korzystać z przebudowanego Stadionu Miejskiego im. Jana Larysza. Zmodernizowany obiekt przy ul. Bogedaina umożliwi uprawianie kolejnych dyscyplin sportu. Inwestycja zostanie zakończona w tym roku.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.