pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 lipca 2020
  • 18 lipca 2020
  • wyświetleń: 4761

Trwają remonty w gminnych szkołach i przedszkolach

Większość prac remontowo-budowlanych przeprowadzanych w pszczyńskich placówkach oświatowych planowanych jest na okres wakacyjny. Podobnie jest i w tym roku.

Trwają remonty w gminnych szkołach i przedszkolach
Trwają remonty w gminnych szkołach i przedszkolach · fot. UM Pszczyna


- Rozpoczęły się remonty w przedszkolach i szkołach. Wszystkie prace zakończą się przed pierwszym dzwonkiem. Życzymy sobie oczywiście, aby nic nie zakłóciło powrotu uczniów do szkół - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Większe remonty zostaną przeprowadzone m.in. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Studzionce. Tam zaplanowano cyklinowanie parkietów. Odmalowana zostanie sala gimnastyczna, a także wybrane pomieszczenia, korytarze, klatka schodowa, część sal lekcyjnych oraz szatnie.

Trwają remonty w gminnych szkołach i przedszkolach
Trwają remonty w gminnych szkołach i przedszkolach · fot. UM Pszczyna


W SP nr 1 przeprowadzony zostanie remont sanitariatów. Nowe toalety powstaną również w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Staromiejskiej. Jedno z pomieszczeń na I piętrze zaadoptowane zostanie na toalety z przeznaczeniem dla oddziałów przedszkolnych. W szkole przy ul. K. Wielkiego naprawy wymaga kocioł c.w.u.

Ekipa budowlana pojawiła się również w Przedszkolu nr 1 przy ul. J. Kupca. Zakres robót obejmuje wymianę drzwi drewnianych na aluminiowe do czterech sal zajęciowych. W miejscu paneli podłogowych w trzech salach została położona nowa wykładzina.

Prace malarskie będą miały miejsce w wielu szkołach, gdzie odmalowane zostaną: sale lekcyjne, korytarze, kuchnie, a także sanitariaty.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.