pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lipca 2020
  • 19 lipca 2020
  • wyświetleń: 18412

Champions Bar zniknął z Pszczyny. Gmina szuka nowego najemcy lokalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2020 rok - zmiany na rynku gastronomicznym" podaj

Początkiem lipca właściciele Champions Baru, znajdującego się w samym sercu Pszczyny, ogłosili zakończenie działalności. Teraz gmina szuka nowego najemcy lokalu przy ul. Bankowej 2.

Champions Bar
Champions Bar zniknął z Pszczyny · fot. www.facebook.com/championsbarpszczyna


- Z ogromnym bólem serca piszemy ten post. Kochani, kończymy swoją działalność. Dziękujemy Wam za te 12 lat bycia razem z nami, za wszystkie wspólne imprezy, za wsparcie z Waszej strony! Poznaliśmy tu wielu cudownych ludzi, którym dziękujemy za umilanie nam czasu! Dziękujemy również wszystkim, którzy tworzą i tworzyli nasz zespół, ekipa była zawsze zgrana, dzięki czemu przyjemnie było tu pracować - czytamy we wpisie zamieszczonym na Facebooku.

Właściciele Champions Baru na przestrzeni lat organizowali w lokalu różne wydarzenia. Odbywały się tam imprezy muzyczne, koncerty, można było oglądać mecze piłkarskie i gale boksu. Champions Bar był również współorganizatorem cyklu Bankowa Street Live, a także organizatorem strefy kibica na pszczyńskim rynku podczas najważniejszych piłkarskich rozgrywek.

- Dziękujemy wszystkim naszym stałym bywalcom, jesteście fantastyczni, już zaczynamy za Wami tęsknić. A jeżeli Wy się za nami stęsknicie, to możecie nas znaleźć w Tychach na placu Baczyńskiego w The Champions, tworzymy coś nowego - zapowiadają właściciele.

Loading...


Tymczasem gmina, która jest właścicielem lokalu przy ul. Bankowej 2, ogłosiła przetarg ustny na przejęcie w najem tego obiektu. Jak czytamy w ogłoszeniu, sposób wykorzystania lokalu użytkowego przez najemcę: dowolne zagospodarowanie zgodne z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego; budynek ujęty w Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Pszczyna i położony na układzie urbanistycznym miasta Pszczyna wpisanym do rejestru zabytków; ostatnie przeznaczenie lokalu: działalność gastronomiczna, pub. Gmina wskazuje czas trwania umowy najmu jako nieokreślony.

Przetarg ma odbyć się 29 lipca o godzinie 11.00 w budynku Urzędu Miejskiego w Pszczynie, w małej sali na II piętrze. Szczegółowe informacje na jego temat można znaleźć tutaj.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2020 rok - zmiany na rynku gastronomicznym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2020 rok - zmiany na rynku gastronomicznym" podaj