Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 lipca 2020
  • wyświetleń: 2947

[WIDEO] Czas na muzyczną podróż z Beethovenem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kapias" podaj

Przed nami druga odsłona projektu "Jubileuszowy cykl koncertów - L. van Beethoven i F. Chopin". Zapraszamy do obejrzenia kolejnego koncertu nagranego w pięknych, goczałkowickich plenerach.

W Ogrodach Kapias nagrywano pierwszy z jubileuszowego cyklu koncertów muzyki Beethovena i Chopina. Wystąpili Marta Lucjan i Karol Lucjan - 25.06.2020
W Ogrodach Kapias nagrywano pierwszy z jubileuszowego cyklu koncertów muzyki Beethovena i Chopina. Wystąpili Marta Lucjan i Karol Lucjan - 25.06.2020 · fot. ar / pless.pl


W tym roku świętujemy 250. rocznicę urodzin Ludwiga van Beethovena oraz 210. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina. Dlatego tydzień temu rozpoczęliśmy emisję wspaniałych koncertów poświęconych ich twórczości, w wykonaniu Marty Lucjan, Magdaleny Lucjan, Karola Lucjana, Anny Lipiak oraz dr. Grzegorza Niemczuka.

Prezentowany koncert został nagrany dzięki uprzejmości Ogrodów Pokazowych Kapias. Usłyszą Państwo Sonatę na fortepian i skrzypce D-dur op. 12 nr 1 Ludwiga van Beethovena. Zapraszamy do obejrzenia!Realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju projekt "Jubileuszowy cykl koncertów - L. van Beethoven i F. Chopin" uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Kultura w sieci" Narodowego Centrum Kultury.

Na kolejny koncert zapraszamy w niedzielę, 19 lipca. Premiera o godz. 17.00 na kanale YouTube Gminnego Ośrodka Kultury oraz na stronach internetowych GOK-u i Urzędu Gminy.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Kapias

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kapias" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.