pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 11 lipca 2020
  • wyświetleń: 6939

Rusza budowa boiska przy Zespole Szkół w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli" podaj

W czwartek, 9 lipca podpisano umowę na budowę boiska przy Zespole Szkół w Woli - Szkole Podstawowej nr 1. Wykonawcy przekazano już plac budowy.

Podpisanie umowy z wykonawcą budowy boiska przy Zespole Szkół w Woli - 9.07.2020 · fot. UG Miedźna


Uroczyście pierwszą łopatę na placu budowy wkopali uczniowie szkoły - chłopcy osiągający wysokie wyniki w nauce, sportowcy Tobiasz Kołodziejczyk - piłkarz i Filip Hurko - pływak, uczniowie 8 klasy i przekazali symboliczną " łopatę" wykonawcy.

Prace przy rozbudowie boiska sportowego na obiekt wielofunkcyjny ruszą w poniedziałek. W ramach zadania przebudowane zostaną również bieżnia do skoku w dal i bieżnia sportowa 80 m wraz z drenażami. Wykonawca zabuduje też piłkochwyty oraz przebuduje chodniki.

Kwota inwestycji opiewa na 567 292,27 zł brutto. Zakończenie prac jest przewidywane na 30 sierpnia tego roku.

BM / pless.pl
źródło: UG Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli" podaj