pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 lipca 2020
  • 18 lipca 2020
  • wyświetleń: 6461

Wakacje z komedią: Samochodowe Kino Objazdowe w gminie Pszczyna!

Za nami:

W te wakacje w kilkunastu sołectwach i osiedlach Pszczyny odbędą się bezpłatne pokazy filmowe, na których będzie można zobaczyć najlepsze polskie komedie. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe seans zaplanowany na 17 lipca (piątek) przy Szkole Podstawowej nr 1 w Pszczynie zostaje PRZENIESIONY na 25 lipca.

kino samochodowe
Seans kina samochodowego w Pszczynie przy Pasażu Książęcym - film "John Wick 3" - 11.06.2020 · fot. sid / pless.pl


Tegoroczne wakacje są inne niż poprzednie. Brak możliwości organizowania dużych imprez masowych, takich jak np. Dni Pszczyny spowodował poszukiwania nowych, oryginalnych form odbioru kultury. Jedną z nich jest SKO - Samochodowe Kino Objazdowe. W kilkunastu sołectwach i osiedlach Pszczyny odbędą się bezpłatne pokazy filmowe, w których będzie można zobaczyć najlepsze polskie komedie. Cykl rozpocznie się 17 lipca i trwać będzie do końca sierpnia.

Na dobry początek - dwa filmy w reżyserii Marka Koterskiego: "Nic śmiesznego" oraz "Porno". Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe seans zaplanowany na 17 lipca (piątek) przy Szkole Podstawowej nr 1 w Pszczynie zostaje PRZENIESIONY na 25 lipca. Natomiast bez zmian pozostaje seans zapowiedziany na sobotę, 18 lipca na boisku sportowym w Porębie. Początek o godzinie 21.00, wjazd od 20.00.

kino objazdowe


Filmy wyświetlane będą na wielkim, profesjonalnym ekranie, a dźwięk będzie słyszalny w samochodowych odbiornikach radiowych. W związku z epidemią koronawirusa uczestników pokazów obowiązują specjalne zasady - przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z nimi w Regulaminie.

- Samochodowe Kino Objazdowe to kolejna z letnich propozycji kulturalnych dla mieszkańców naszej gminy. Z racji odwołania w tym roku wielu wydarzeń rozrywkowych przygotowaliśmy serię wydarzeń, które będą gwarantowały bezpieczeństwo uczestników. Ideą jest organizacja seansów w większości sołectw i osiedli naszej gminy. Zapraszam wszystkich - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Organizatorami SKO są Urząd Miejski w Pszczynie oraz Pszczyńskie Centrum Kultury. Wydarzenie objęliśmy naszym patronatem. Zapraszamy!

ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.