pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 lipca 2020
  • 7 lipca 2020
  • wyświetleń: 26751

[ZDJĘCIA] Małgorzata Trzaskowska z wizytą w pszczyńskim Skansenie

W poniedziałek, 6 lipca w pszczyńskim Skansenie odbyło się spotkanie dla kobiet z Małgorzatą Trzaskowską, żoną Rafała Trzaskowskiego ubiegającego się o stanowisko Prezydenta RP.

Małgorzata Trzaskowska z wizytą w pszczyńskim Skansenie - 6.07.2020 · fot. BM / pless.pl


- Wczoraj na wiecu w Katowicach powiedziałam, że wszyscy powinni poznać Śląsk, bo jest piękny i zielony. I taki rzeczywiście jest. Stereotypowe postrzeganie Śląska jest takie, że wszyscy wyobrażają sobie hałdy i kominy. Trzeba walczyć o czyste powietrze, ale trzeba też wiedzieć jak to wygląda tu na miejscu - mówiła Małgorzata Trzaskowska.

Żona Rafała Trzaskowskiego rozmawiała z zebranymi przede wszystkim o smogu i ochronie środowiska. Podjęto także tematy wprowadzanych reform edukacji oraz narastającego problemu hejtu i przemocy. Dyskusja dotyczyła również wartości wyznawanych przez młodych ludzi oraz zdrowia.

- Moim celem jest to, żeby zajmować się problemami, które dotyczą kobiet i naszej codzienności. Na pewno będzie trzeba wprowadzić wiele rozwiązań i wiem, na jakich polach, więc będę starała się robić wszystko, co w mojej mocy, by nam kobietom żyło się lżej - zapewniła Małgorzata Trzaskowska.

Loading...


Przypominamy, że w ubiegłym tygodniu burmistrz Dariusz Skrobol, w imieniu mieszkańców naszej gminy, zaprosił kandydatów: Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do Pszczyny. Pisaliśmy o tym tutaj.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.