pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 lipca 2020
  • 9 lipca 2020
  • wyświetleń: 41018

Zmarła dentystka Agnieszka Antes-Kuliga. Kobieta walczyła z rakiem

W niedzielę, 5 lipca zmarła Agnieszka Antes-Kuliga, lekarz stomatolog z Pszczyny, która zmagała się z nowotworem złośliwym jajnika.

zmarła Agnieszka Antes-Kuliga
Zmarła dentystka Agnieszka Antes-Kuliga. Kobieta walczyła z rakiem · fot. archiwum prywatne


Agnieszka Antes-Kuliga miała 49 lat. Była lekarzem stomatologiem znanym w środowisku jako osoba nie odmawiająca nikomu pomocy. W ostatnim czasie sama potrzebowała wsparcia w walce z nowotworem złośliwym jajnika. Od dłuższego czasu kobieta nie była w stanie pracować. Wobec przyjętych przez NFZ kryteriów nie zaliczała się do grupy osób, które mogą liczyć na refundację leku, w związku z czym w internecie zorganizowano zbiórkę pomocową. Niestety, 5 lipca Agnieszka Antes-Kuliga zmarła.

Msza Żałobna zostanie odprawiona 9 lipca o godzinie 12.00 w kościele Wszystkich Świętych w Pszczynie. Urna z prochami zmarłej zostanie złożona na cmentarzu Świętej Jadwigi. Rodzina prosi, by zamiast kwiatów przynieść datki na D.O. "Kulejące Anioły".

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.