pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 lipca 2020
  • wyświetleń: 13326

[FOTO] Zderzenie dwóch aut i motocykla w Warszowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W sobotę, 4 lipca około godziny 12:30 na DK-81 w Warszowicach doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na pasie w stronę Skoczowa w okolicy stacji paliw Shell, zderzyły się dwa samochody osobowe i motocykl. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa w Warszowicach - 4.07.2020 · fot. Mr Szakal


Okoliczności nie są na ten moment w pełni jasne. Wiadomo, że Volvo XC90 zderzyło się z Audi A5. W kraksie brał udział także motocykl marki Yamaha. Wszystkie pojazdy zakończyły podróż w rowie. Wyglądało bardzo groźnie, ale nikt nie doznał żadnych poważnych urazów. Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni, którzy udzielają pomocy poszkodowanym. Wszyscy są przytomni i o własnych siłach dotarli do karetki pogotowia ratunkowego. Nikt nie trafił do szpitala - skończyło się na profilaktycznych badaniach.

Policjanci z pszczyńskiej drogówki ustalają okoliczności zdarzenia i gromadzą niezbędną dokumentację. Jak udało nam się dowiedzieć, wskazanie sprawcy jest w tej chwili niemożliwe. To ze względu na rozbieżną wersję zdarzeń uczestników. Zgromadzona dokumentacja posłuży w późniejszym dochodzeniu.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały do godziny 14:30.

sid / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj