pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 lipca 2020
  • wyświetleń: 7184

[FOTO] Zderzenie dwóch pojazdów na ulicy Bielskiej w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Wszystkie służby ratunkowe interweniowały w piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ulic Bielskiej i Marii Skłodowskiej-Curie w Pszczynie. Około godziny 20:30 zderzyły się tam dwa samochody osobowe, którymi łącznie podróżowało osiem osób w tym pięcioro dzieci. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

K
fot. nadesłane przez czytelnika


Zawinił kierowca Suzuki Swift, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo na kierowcy Mazdy. Sprawca zasugerował się włączonym prawym kierunkowskazem w pojeździe, który poruszał się główną drogą. Myślał, że będzie on skręcać w prawo. W tego typu przypadkach warto zaczekać, aż drugi kierowca wykona manewr, który sygnalizuje włączonym kierunkowskazem.

Wszystko wskazuje na to, że kierunkowskaz w Maździe "nie odbił" po zjeździe z ronda Miast Partnerskich. Ratownicy medyczni przebadali wszystkich uczestników kraksy, którzy na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. Nikt nie wymagał hospitalizacji. Sprawa zakończyła się mandatem karnym.

Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

K
fot. nadesłane przez czytelnika

sid / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj