pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 3 lipca 2020
  • wyświetleń: 4899

Odwołane: trzydniowa wycieczka do Doliny Baryczy z PTTK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej informuje, że 3-dniowa wycieczka do Doliny Baryczy została odwołana.

Odwołane!


Plan wycieczkiDzień I
Przyjazd do Środy Śląskiej i spotkanie z przewodnikiem około 10:00. Zwiedzanie Muzeum Miejskiego Skarb Środzki, miasteczko. Ok. 12:30 przejazd do Trzebnicy zwiedzanie Bazyliki Św. Jadwigi Śląskiej. Przejazd do Żmigrodu godz. 14:30 zwiedzanie Zespołu Pałacowo-Parkowego z przewodnikiem. Przejazd Doliną Baryczy, Stawy Milickie. Przyjazd do Milicza o godz. 17:00 zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja oraz nocleg.

Dzień II
Śniadanie, wyjazd z Milicza o godz. 8:00. Przyjazd do Łęknicy ok. godziny 11:00 Spotkanie z miejscowym przewodnikiem, zwiedzanie Parku Mużakowskiego. W drodze powrotnej zatrzymanie się w Lubinie: Stare miasto Park Wrocławski. Powrót do Milicza, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III
Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z Milicza o godz. 10:00. Przejazd do Legnicy godz. 12:00, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: muzeum miedzi, zamek, starówka. Przejazd do Legnickiego Pola 14:30 zwiedzanie Zespołu poklasztornego pw. Św. Jadwigi, muzeum bitwy pod Legnicą, Przejazd do Jawora o godz. 16:00 zwiedzanie Kościoła Pokoju. Czas wolny na obiad, wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Pszczyny około godz. 23:00.

Zapisy : w biurze Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej przy ul. Bogedaina 16;
tel. 32 210 35 30 lub 32 210 32 33.

Więcej informacji na stronie Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej:
www.pttk-pszczyna.slask.pl/event/sroda-slaska-trzebnica-zmigrod-dolina-baryczy-rezerwat-milicz-park-muzakowski-legnica-legnickie-pole-jawor/

źródło: PTTK Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj