pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 1 lipca 2020
  • 25 lipca 2020
  • wyświetleń: 4660

Sławkowski Szczyt - wycieczka w Tatry Wysokie z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za nami:

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" 25 lipca zaprasza na pierwszą klubową wycieczkę w Słowackie Tatry Wysokie.

Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu. Podczas przejścia zapoznamy się z panoramami tej części łańcucha tatrzańskiego i osobliwościami przyrodniczymi występującymi na trasie. W razie niesprzyjających warunków trasa zostanie zmodyfikowana tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa.

Na trasie przejścia nie ma schronisk ani innych górskich punktów gastronomicznych. Sugerowane jest posiadanie gotówki w euro i Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Wymagany jest dowód osobisty lub paszport.

Trasa: Starý Smokovec - Slavkovský štít (2452 m n.p.m.) - Starý Smokovec

Długość trasy: 14 km; suma przewyższeń: 1450m; czas przejścia: 9h 30min (+ czas na odpoczynek - może się wydłużyć).

Adresaci wyjazdu:
  • turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia,
  • minimalny wiek uczestnika 16 lat.


Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami środki ochronne (maseczka itp.).

Koszt wycieczki to 79 zł/os.

Szczegóły wyjazdu i możliwość zapisania się znajdują się na stronie UKST "Diablak" www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2020/25.07.2020_wycieczka_zaproszenie.php

UKST Diablak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj