pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2020
  • 1 lipca 2020
  • wyświetleń: 7425

Wypadek na Pszczyńskiej w Radostowicach. Ranny motocyklista

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Policjanci z Pszczyny wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Pszczyńskiej w Radostowicach. Zderzyły się tam dwa pojazdy: osobowy Renault i motorower marki Suzuki. Ucierpiał 63-latek poruszający się na jednośladzie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Zdarzenie zanotowano kilka minut przed 19.00. Z ustaleń mundurowych wynikało, że 31-letnia mieszkanka pow. bielskiego jechała samochodem. W nieustalonych okolicznościach zderzyła się z motorowerzystą. Szczęśliwie, skończyło się tylko na złamaniu. Pamiętajmy jednak, że na drodze liczą się sekundy i obrażenia ciała uczestników wypadków często bywają dużo poważniejsze.

Aktualizacja:

Dane zawarte w komunikacie należy postrzegać jako wstępne ustalenia policjantów obsługujących zdarzenie jako pierwsi. Prowadzone następnie postępowanie ma za zadanie zweryfikować owe dane i potwierdzić je lub wykluczyć. Pełny pogląd jest zatem możliwy dopiero po wykonaniu wszystkich czynności i zakończeniu prowadzonego postępowania.

BM / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj