pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2020
  • 5 lipca 2020
  • wyświetleń: 19986

[WIDEO] Wakacyjne popołudnie w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Od piątku, 26 czerwca otwarte jest kąpielisko znajdujące się w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo!Strzeżone kąpielisko czynne jest codziennie w godzinach od 9.00 do 19.00. Warto dodać, że na terenie OSW Łąka funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu wodnego, którym dysponuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu. Użytkownicy mogą skorzystać z rowerków wodnych, kajaków bądź desek windsurfingowych.

Jednocześnie przypominamy, że od 21 maja wstęp na teren Ośrodka Sportów Wodnych kosztuje symboliczną złotówkę. Taka opłata będzie obowiązywała na czas trwania stanu epidemicznego. Na terenie OSW Łąka należy stosować się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

- Przed nami długo wyczekiwane wakacje, życzymy wam dużo pogodnych dni pełnych niesamowitych przygód. Bawcie się dobrze, ale przede wszystkim bezpiecznie - przekazują pracownicy MORiS-u.

ab, BM, ar / pless.pl
źródło: MORiS Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj