pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 25 czerwca 2020
  • wyświetleń: 11713

[ZDJĘCIA] Najlepsi absolwenci III LO spotkali się z burmistrzem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj

Najlepsi absolwenci III Liceum Ogólnokształcącego zarządzanego przez Gminę Pszczyna spotkali się z burmistrzem Dariuszem Skrobolem, zastępcą burmistrza Barbarą Sopot-Zembok oraz naczelnikiem Wydziału Oświaty Magdaleną Czarnecką.

Najlepsi absolwenci III LO spotkali się z burmistrzem - 25.06.2020 · fot. UM Pszczyna


Podczas spotkania opowiedzieli o swoich planach, a także emocjach związanych z tegorocznymi maturami. W spotkaniu uczestniczyło pięcioro uczniów: Maria Korczak, Patryk Kiełbasiński, Beata Kapias, Alicja Ragus, a także Bartosz Skajewski. Zabrakło natomiast Marleny Godziek i Tymona Kajstury, którzy nie mogli uczestniczyć w dzisiejszym podsumowaniu roku szkolnego.

Ze względu na obostrzenia zachowano wszelkie środki ostrożności. Z tego samego powodu nie mogło odbyć się coroczne wręczenie nagród i wyróżnień najzdolniejszym uczniom pszczyńskich szkół. Wydarzenie to miało jednak miejsce w Internecie. Do tego celu wykorzystano specjalną aplikację. Dyrektorzy szkół przedstawili wybitnych uczniów opowiadając o ich tegorocznych sukcesach.

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj