pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 24 czerwca 2020
  • 25 czerwca 2020
  • wyświetleń: 6459

[WIDEO] Policjanci z Pszczyny "pompowali" w #GaszynChallenge

Mundurowi z Pszczyny, na czele z zastępcą komendanta mł. insp. Piotrem Kostem, "pompowali" na placu jednostki, a następnie wpłacali pieniądze dla maluchów z SMA. Tym samym funkcjonariusze odpowiedzieli na nominację WKU Tychy. Policjanci wywiązali się z zadania, zrobili dziesięć pompek, a co najważniejsze wsparli dzieci w walce z chorobą.W pszczyńskim #GaszynChallenge uczestniczyło kierownictwo, policjanci oraz pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Po wykonaniu zadania pszczyńscy policjanci i pracownicy służby cywilnej ochoczo przystąpili do wpłat na konto chorych dzieci. Zasilone w ten sposób skarbonki z pewnością umożliwią potrzebującym dzieciom powrót do zdrowia. Nie zapomniano również o kolejnych nominacjach. Mundurowi z Pszczyny zaprosili do podjęcia wyzwania strażaków z miejscowej straży pożarnej, strażników miejskich z Pszczyny oraz strażników leśnych z Kobióra. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje bowiem kolejne 3 instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

- Na koncie Wojtusia jest już ponad 10 milionów złotych, ale nie zapominajmy, że kolejne dzieci zmagające się z rdzeniowym zanikiem mięśni czekają na nasze wsparcie. Dlatego warto pompować już nie tylko dla Wojtusia! Dzięki uzbieranej kwocie maluchy będą mogły walczyć o marzenia! Do pomocy może włączyć się każdy z nas - zachęcają mundurowi i dodają: - wystarczy wejść na stronę fundacji www.siepomaga.pl i w wyszukiwarce wpisać SMA. Pojawi się lista potrzebujących dzieci wraz z ich zdjęciami i historią choroby. Wpłat można dokonywać w bardzo prosty sposób - online, korzystając z bankowości internetowej lub w tradycyjny sposób, drukując dane niezbędne do realizacji wpłaty.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.