Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1695

W Urzędzie Gminy Pawłowice obsłużą więcej petentów

Od poniedziałku, 22 czerwca, klienci urzędu gminy Pawłowice są obsługiwani w holu głównym na parterze budynku urzędu, a nie jak dotychczas, w korytarzu przy wejściu głównym. Do dyspozycji klientów są cztery odpowiednio przygotowane stanowiska, co pozwoli na równoczesną obsługę większej ilości osób. Jakie ograniczenia w związku z epidemią obowiązują w budynku?

Na każdym stanowisku znajduje się komputer z dostępem do danych i programów pracownika, który prowadzi merytorycznie daną sprawę. Terminale płatnicze umożliwiają dokonywanie opłat na miejscu. W holu postawiono również stolik, przy którym będzie można wypełnić potrzebne formularze oraz telefon, aby skontaktować się z konkretnym pracownikiem. Do dyspozycji klientów będą pojemniki ze środkami dezynfekującymi.

Zagrożenie epidemiologiczne w gminie nadal trwa, dlatego interesanci nie będą mogli swobodnie poruszać się po budynku. Obostrzenia sanitarne obowiązuje również pracowników urzędu, którzy są zobowiązani do zachowania dystansu, a także noszenia środków ochrony osobistej podczas obsługi klientów. Osoby odwiedzające urząd są proszone o zachowanie wszelkich środków ostrożności, szczególnie o noszenie maseczek zakrywających nos i usta.

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.