pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 22 czerwca 2020
  • 25 czerwca 2020
  • wyświetleń: 9597

Przemysław Koperski otworzył w Pszczynie biuro pomocy poselskiej

Dzisiaj o godzinie 12.30 zainaugurowano działalność Filii Biura Pomocy Poselskiej Przemysława Koperskiego, która mieści się przy ul. 3 Maja 15 w Pszczynie. W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy, lokalni współpracownicy posła oraz samorządowcy: burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol oraz sekretarz powiatu Pszczyńskiego Szymon Sekta. W nowo otwartej filii mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystać z porad i zgłosić swoje problemy, czy postulaty dotyczące zmian prawa.Środowe spotkanie było okazją do omówienia dotychczasowej działalności parlamentarnej posła Przemysława Koperskiego . Od objęcia mandatu poseł zgłosił ponad 70 interpelacji i zapytań m.in. w sprawie: budowy węzłów drogowych na skrzyżowaniach DK1 z DW933 i drogą gminną w Pszczynie; programu "Czyste Powietrze"; postępowań dyscyplinarnych wobec nauczycieli i dyrektorów szkół w woj. śląskim; budowy Beskidzkiej Drogi Integracyjnej (BDI) Bielsko-Biała - Kraków; prowadzenia zajęć szkolnych oraz oceniania i klasyfikacji uczniów w czasie pandemii koronawirusa; ruchu transgranicznego; wzmocnienia ochrony pomników przyrody; braku właściwej polityki senioralnej; w sprawie wstrzymania prac w kopalniach Polskiej Grupy Górniczej SA i Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA czy otwarcia granicy z Czechami dla mieszkańców woj. śląskiego. W związku z pandemią poseł interweniował m.in. w kwestii głosowania Polaków za granicą, zawieszenia produkcji w fabrykach samochodów i przepisów Tarczy Antykryzysowej.

Przemysław Koperski otworzył w Pszczynie biuro pomocy poselskiej - 24.06.2020 · fot. Biuro Poselskie Przemysława Koperskiego


Biuro Pomocy Poselskiej Przemysława Koperskiego podjęło już kilkadziesiąt interwencji w sprawach dotyczących m.in. praw pracowniczych, wsparcia mikroprzedsiębiorstw i decyzji urzędniczych. W celu łatwiejszego dostępu dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego utworzono filię przy ul. 3 Maja 15, naprzeciwko Starostwa Powiatowego, tuż obok Placu Zwycięstwa i Wolności. Aby skorzystać z pomocy należy skontaktować się pod numerem telefonu 515 577 462 lub pod adresem biuro.poselskie.koperski@gmail.com. Wsparcie można otrzymać również osobiście w każdą środę w godzinach 10.00-12.00.

ab, BM, ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.