Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 czerwca 2020
  • wyświetleń: 14576

[ZDJĘCIA] 2 samochody wypadły z drogi na Wiślance w Pawłowicach

W sobotę, 20 czerwca tuż przed godziną 14.00 na DK-81 w Pawłowicach doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów, które wypadły z drogi.

Wypadek dwóch samochodów osobowych na DK-81 w Pawłowicach - 20.06.2020 · fot. pless.pl


Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Wisły w rejonie ulicy Leśnej - miejscu, gdzie często dochodzi do wypadków. Volkswagen transporter po dachowaniu wylądował w przydrożnym polu. Opel, który również wypadł z drogi, zatrzymał się w rowie. Na szczęście kierowcy nie odnieśli poważnych obrażeń - skończyło się na potłuczeniach. Kierowca volkswagena został ukarany mandatem. Droga do czasu zakończenia działań służb była zablokowana.

Łuk w pobliżu fotoradaru to wyjątkowo pechowy odcinek Wiślanki, na którym często dochodzi do kolizji. W sobotę, 20 czerwca do innego zdarzenia w tym miejscu doszło również o godzinie 8.20. Samochód wypadł z drogi.

DK-8 w Pawłowicach
Samochód wypadł z drogi na DK-81 w Pawłowicach - 20.06.2020 · fot. Mateusz / Pszczyna i okolice - informacje drogowe


Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu w tym samym miejscu również miało miejsce zdarzenie drogowe. Kobieta kierująca samochodem osobowym na łuku straciła panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi. Więcej o tym zdarzeniu przeczytacie w artykule [ZDJĘCIA] Samochód wypadł z drogi na DK-81 w Pawłowicach.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.