Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 czerwca 2020
  • 5 lipca 2020
  • wyświetleń: 14379

[ZDJĘCIA] Za nami drugi pokaz kina samochodowego

Za nami drugi pokaz kina samochodowego. Widzowie obejrzeli irański film "30 gramów" w reżyserii Saeeda Roustayia.

Kina samochodowe - Irański film "30 gramów" - 5.07.2020 · fot. Grzegorz Załucki / pless.pl


Tegoroczne możliwości rozrywki i wspólnego odbioru różnych form kultury są mocno ograniczone. Jednak Urząd Miejski oraz Pszczyńskie Centrum Kultury ma dla nas coś, co zgodnie z prawem i zasadami bezpieczeństwa sanitarnego pozwoli w towarzystwie innych osób rozerwać się i spędzić miły wieczór. Kino samochodowe - formuła wymyślona w USA w latach 30. wraca do łask! Podobne seanse organizowane są w ostatnim czasie w całej Polsce.

Seans kina samochodowego w Pszczynie - film "John Wick 3" - 11.06.2020 · fot. sid / pless.pl


W Pszczynie pierwszym takim pokazem mogliśmy się cieszyć 11 czerwca. Na parkingu przed Pasażem Książęcym przy ul. Szymanowskiego widzowie obejrzeli film John Wick 3. 5 lipca miłośnicy czterech kółek i dobrego kina ponownie zjechali się w to samo miejsce. Tym razem wyświetlony został irański film "30 gramów" w reżyserii Saeeda Roustayia.

Seans kina samochodowego w Pszczynie - film "John Wick 3" - 11.06.2020 · fot. Andrzej Grynpeter


Filmy podczas kina samochodowego są wyświetlane na wielkim, profesjonalnym ekranie, a oglądamy je z siedzeń naszych samochodów. Dźwięk słyszymy w głośnikach odbiorników radiowych nastawionych na podaną częstotliwość. Jednocześnie, wspierając lokalny biznes, możemy telefoniczne lub internetowo zamówić napoje i pyszności z pszczyńskich lokali gastronomicznych z dowozem wprost do samochodu tuż przed seansem.

BM, sid, ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.