pless.pl

Wiadomości

  • 17 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1929

Piękny dom - balustrady ze stali nierdzewnej

Materiał partnera:

Witam Państwa bardzo serdecznie w kolejnej części naszego programu " Piękny dom". W dniu dzisiejszym po raz kolejny mammy przyjemność gościć założyciela i prezesa firmy Inoxtom Panem Tomaszem Banaszkiem zajmującej się projektowaniem i montażem balustrad ze stali nierdzewnej.

Piękny dom - balustrady ze stali nierdzewnej


Witam Państwa bardzo serdecznie w kolejnej części naszego programu " Piękny dom". W dniu dzisiejszym po raz kolejny mammy przyjemność gościć założyciela i prezesa firmy Inoxtom Panem Tomaszem Banaszkiem zajmującej się projektowaniem i montażem balustrad ze stali nierdzewnej.

Witam ponownie Panie Tomaszu. Panie Tomaszu firma Inoxtom to nie tylko solidne, trwałe i pięknie wykonane balustrady ze stali nierdzewnej. Co jeszcze oferujecie waszym klientom?

Witam serdecznie. Rzeczywiście firma Inoxtom posiada w swojej ofercie wiele innych produktów, mających swoje zastosowanie, zarówno w budownictwie prywatnym, jak i w budownictwie użyteczności publicznej. W swojej ofercie posiadamy jak już Pan wspomniał balustrady ze stali nierdzewnej o profilu okrągłym, który jest zarazem jednym z najczęstszych produktów wybieranych przez naszych klientów, można je również samodzielnie montować o czym więcej możecie się dowiedzieć pod tym linkiem. Projektujemy i montujemy również balustrady o profilu prostokątnym. Balustrady o profilu prostokątnym święcą niejako swój triumf w budownictwie nowoczesnym. Świetnie wyglądają zarówno wewnątrz budynku, jako balustrady do schodów, jak i na zewnątrz, jako zabezpieczenie podjazdu, czy balkonu. Warto nadmienić, że wszystkie balustrady projektowane i montowane w firmie Inoxtom maja swoje zastosowanie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Kolejnym produktem naszej formy o którym warto wspomnieć to balustrady łączone ze szkłem. Myślę że nie skłamię jeżeli powiem, że niemalże każda galeria handlowa korzysta z tego typu rozwiązań, jakim są balustrady ze stali nierdzewnej łączonej ze szkłem. Kolejnym produktem sztandarowym naszej firmy są balustrady ze stali nierdzewnej łączonej z drewnem. To produkt, który świetnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym, jak i tych o charakterze bardziej klasycznym.

Czyli dla każdego coś dobrego. Panie Tomaszu jak Pana produkty maja zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej?

Od lat zajmujemy się projektowaniem i montowaniem balustrad, poręczy, balkonów uchwytów naściennych ze stali nierdzewnej dla równego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Tworzymy trwałe i funkcjonalne poręcze oraz balustrady do podjazdów dla osób niepełnosprawnych. Uchwyty naścienne, wspomagające, mające swoje zastosowanie w toaletach dla osób niepełnosprawnych. Popularne są również balustrady zarówno łączone ze szkłem, jak i z drewnem. W skrócie mówiąc wszędzie tam gdzie są schody brakuje tylko balustrady naszego autorstwa (śmiech).

Panie Tomaszu wspomniał Pan, że produkty firmy Inoxtom maja swoje zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Rozumiem, że są odporne na warunki atmosferyczne?

Wszystkie nasze produkty cechuje ogromna jakość i solidność. Nasze balustrady są w pełni odporne na warunki atmosferyczne, takie jak wysoka wilgotność czy promieniowanie słoneczne. Nasze balustrady są powszechnie stosowane na przykład na basenach, gdzie wilgotność jest duża, mają częsty kontakt z wodą, jak i z środkami chemicznymi, jak na przykład chlor. Produkujemy również zadaszenia, wiaty gdzie wykorzystujemy połączenia naszych wyrobów ze stali nierdzewnej wraz z innymi materiałami i dajemy na nie pełną gwarancję. Pomimo stałego nasłonecznienie nasi klienci cieszą się naszymi produktami bez obaw o ich korozje czy uszkodzenie.

Dziękuje panie Tomaszu za dzisiejsze spotkanie. Pełną ofertę firmy Inoxtom możecie Państwo zobaczyć na stronie internetowej www.inoxtom.pl. Do zobaczenia!