pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 16 czerwca 2020
  • wyświetleń: 9583

Chór Semper Communio zarapował. Dyrektor PCKulu nominowany!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hot16Challenge2" podaj

Chór parafialny Semper Communio z Goczałkowic-Zdroju wziął udział w popularnej akcji #hot16challenge2 na rzecz pomocy medykom w walce z koronawirusem. Do podjęcia wyzwania został zaproszony przez pszczyński młodzieżowy chór Per Spasso.Goczałkowicki zespół następnie zaprosił do zabawy w szczytnym celu zespół Art Music Trio oraz dyrektora Pszczyńskiego Centrum Kultury, Michała Czernka, znanego ze składu Avocado, który wykonuje utwory w stylu vocal play. Czekamy na odpowiedź!

Hot16challenge2 to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - "Beef z koronawirusem #hot16challenge" dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z groźnym wirusem.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hot16Challenge2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hot16Challenge2" podaj