Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 czerwca 2020
  • 19 czerwca 2020
  • wyświetleń: 15671

8-letnia akrobatka z Piasku w półfinale World Talent Show!

8-letnia Nadia Witek z Piasku zdobyła niedawno tytuł mistrzyni świata w akrobatyce powietrznej. Teraz dostała się do półfinału World Talent Show.Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym Nadia prezentuje swoje umiejętności oraz do oddania na nią głosu na stronie www.worldtalent.show w zakładce "półfinał do lat 11". Aby wybrać swojego faworyta, trzeba kliknąć w kółeczko pod filmem, a następnie w przycisk "głosuj" na dole strony.

Nadia Witek
Nadia Witek we wrześniu 2019 roku podczas Mistrzostw Świata w akrobatyce powietrznej na Ibizie zdobyła tytuł mistrzyni świata. Teraz dotarła do półfinału World Talent Show! · fot. archiwum rodzinne


Nadia Witek jest aktualną mistrzynią świata w akrobatyce powietrznej. Tytuł ten zdobyła we wrześniu 2019 roku na Ibizie, gdzie reprezentowała nasz kraj. Czekamy też na wyniki światowych zawodów, w których w tej chwili dziewczynka bierze udział.

Sportowy przykład Nadia bierze ze swojego starszego brata Oskara - wicemistrza Europy w karate kyokushin.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.