pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 15 czerwca 2020
  • 20 czerwca 2020
  • wyświetleń: 5691

Pszczyńska gra miejska na wakacje. Pomożemy Zwierzęcej Arkadii

Wakacje za pasem. W tym roku koronawirus wielu rodzinom pokrzyżował plany. Więcej niż zwykle dzieci i młodzieży spędzi lato w mieście. Z myślą o nich przygotowano wakacyjną edycję miejskiej gry z aplikacją miniCity 3.1. Grając, można wesprzeć Fundację Zwierzęca Arkadia w ratowaniu bezdomnych i chorych kotów. Zabawę mogą wesprzeć sponsorzy.

Reklama

smartfon, młodzież, gra miejska
Grając w grę miejską poznamy ciekawostki na temat Pszczyny i pomożemy podopiecznym Zwierzęcej Arkadii · fot. pixabay


Na czym polega zabawa? Aplikacja ma wbudowaną nawigację oraz funkcję określania odległości. Z jej pomocą, metodą ciepło-zimno, dotrzemy do miejsca, którego poszukujemy. Na naszym ekranie pojawiać się będą zagadki do rozwiązania. Wszystkie będą wymagały wyjścia z domu i poszukania danego obiektu. Dzięki zabawie będzie można poznać historię oraz odwiedzić ciekawe, czasem zapomniane miejsca w Pszczynie.

Biorąc udział w zabawie pomożecie kotom będącym pod opieką Fundacji Zwierzęca Arkadia. Ukończenie gry jest warunkiem przelania na konto Fundacji środków zadeklarowanych przez sponsorów. Im więcej uczestników, tym większa szansa rozwiązania wszystkich zadań i ukończenia gry.

Aplikację miniCity 3.1 można pobrać ze strony internetowej sołectwa Jankowice - link: http://jankowice.pl/miniCity.apk

W razie problemów z instalacją na smartfonie można przesłać informację poprzez formularz komentarzy na dole strony http://jankowice.pl/2020/06/11/gra-miejska-edycja-pszczyna-wakacje-2020/

Ponieważ aplikacja miniCity 3.1 to projekt non-profit, można zostać jej sponsorem! Aby zasponsorować grę, należy wypełnić formularz na dole strony http://jankowice.pl/2020/06/11/gra-miejska-edycja-pszczyna-wakacje-2020/, deklarując kwotę wsparcia.

Gra na etapie tworzenia była konsultowana z Fundacją. Wszystkie pieniądze z zabawy trafią na pomoc zwierzętom.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.