pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 15 czerwca 2020
  • wyświetleń: 6036

19- i 38-latek znacznie przekroczyli prędkość. Stracili prawa jazdy

Pszczyńscy policjanci namierzyli kolejnych użytkowników dróg, którzy w terenie zabudowanym pędzili z nadmierną prędkością. Kierowcy fiata i dacii przekroczyli ją o ponad 100 procent w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Za niebezpieczną jazdę głównymi drogami policjanci zatrzymali im prawo jazdy.

Upłynie jeszcze kilka tygodni zanim 19-letni użytkownik Dacii Sandero i 38-letni kierowca Fiata Punto ponownie odbiorą swoje prawa jazdy. W czwartek przed południem, dokładnie kwadrans po 9.00, policjanci z pszczyńskiej drogówki zatrzymali pierwszego z nich. Jechał ul. Turystyczną w Łące, w terenie zabudowanym, ze znacznie przekroczoną prędkością. Służące do pomiarów prędkości urządzenie pokazało na wyświetlaczu 118 km/h, czyli o 68 km/h za dużo.

Niedługo później, o godzinie 10.00, na ul. Żubrów w Jankowicach został zatrzymany do kontroli kierowca Fiata. On z kolei pędził z prędkością 108 km/h. Za zlekceważenie przepisów ruchu drogowego obydwaj panowie będą musieli pożegnać się ze swoim prawem jazdy na najbliższe 3 miesiące.

BM / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.