Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 czerwca 2020
  • wyświetleń: 9548

Szafron Łazienki - nowy sklep z wyposażeniem łazienek już otwarty!

Artykuł sponsorowany:

Jesteśmy młodą, lecz prężnie rozwijającą się firmą. Działamy na lokalnym rynku niespełna dwa lata, jednak posiadamy prawie dwudziestoletnie doświadczenie w branży łazienkowej. Od początku działania zajmujemy się wyposażeniem oraz kompleksowym remontem łazienek. Bazujemy tylko na najlepszych krajowych i zagranicznych produktach i materiałach. Naszym nadrzędnym celem jest dbałość o klienta, któremu doradzimy nie tylko w wyborze płytek czy armatury, ale także wykonamy pomiar, przygotujemy wizualizację, a zamówiony towar dowieziemy bezpiecznie i bezpłatnie na miejsce!

Do dyspozycji klientów posiadamy nowo otwarty salon w Ćwiklicach, w którym oferujemy szeroki wybór asortymentu dostępnego od ręki, jak również realizujemy nietypowe rozwiązania na zamówienie.

Bogata ekspozycja ceramiki i armatury umożliwi znalezienie idealnej łazienki, miła i fachowa obsługa doradzi i poinformuje o najnowszych trendach i promocjach.

Szafron - projekty i remonty łazienek


Projekty i remonty łazienekNie masz pomysłu na nową łazienkę? A może masz ale nie wiesz od czego zacząć? Zadzwoń i umów się na dokładny pomiar łazienki, powiedz co lubisz, a my stworzymy projekt twojej wymarzonej łazienki. Doradzimy jaką armaturę wybrać oraz dopasować meble łazienkowe i dodatki.


Szafron Łazienki - Ćwiklice, ul. Spacerowa 19

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek-piątek 8.00-17.00
  • sobota 8.00-13.00
SZAFRON ŁAZIENKI

43-229 Ćwiklice
ul. Spacerowa 19

tel. 32 448 28 66
kom. 512 223 363