pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2020
  • 13 czerwca 2020
  • wyświetleń: 10123

[ZAPIS TRANSMISJI] Muzyczny Piątek z Hard Rockets w Skansenie

Piątkowe wieczory możecie spędzać przy dobrej muzyce na żywo! W ramach cyklu "Muzyczne piątki" 12 czerwca mogliśmy posłuchać koncertu zespołu Hard Rockets!

Muzyczny Piątek z Hard Rockets w Skansenie -12.06.2020 · fot. Grzegorz Załucki


Hard Rockets to gitarowy, basowo-perkusyjny, rock'et'rollowy bombowiec pierwszego, drugiego i trzeciego uderzenia. Jeśli wymaga tego specyfika misji istnieje możliwość użycia uzbrojenia dodatkowego takiego jak: Hammond, Rhodes, piano. Załoga dzieli między siebie zadania tak, aby na każdym koncercie uzyskać optymalny poziom potu, krwi, łez i decybeli. Od 2004 roku dokłada starań, by ich, wyposażone w 10-cio stopniową podziałkę wzmacniacze odkręcać zawsze na pozycję 11, która gwarantuje odpowiednie natężenie emocji (za napięcie emocji odpowiadają mechanizmy, których nie udało się jak dotąd zgłębić).

Zapis transmisji na żywo

Cykl zatytułowany "Muzyczne piątki" składa się z pięciu koncertów.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 21:00. Można je obejrzeć na stronie głównej portalu pless.pl.

Organizatorami wydarzenia są Pszczyńskie Centrum Kultury, Urząd Miejski w Pszczynie, pszczyńska telewizja internetowa pszczyna.tv oraz portal pless.pl. Koncerty odbywają się pod patronatem burmistrza Pszczyny.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.