pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2020
  • 12 czerwca 2020
  • wyświetleń: 9099

Strażnicy miejscy sprawdzają czy sklepy przestrzegają obostrzeń

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Strażnicy miejscy z Pszczyny kontrolują sklepy wielkopowierzchniowe pod względem przestrzegania obostrzeń epidemicznych.

Strażnicy Miejscy sprawdzają czy sklepy przestrzegają obostrzeń
Strażnicy miejscy sprawdzają czy sklepy przestrzegają obostrzeń - 10.06.2020 · fot. UM Pszczyna


Do służb mundurowych dociera coraz więcej skarg i sygnałów, że zarówno obsługa sklepów, jak i klienci bagatelizują reżim sanitarny wymagany przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Kontrole, które rozpoczęły się w środę, 10 czerwca przeprowadzone zostaną również w mniejszych sklepach i miejscach użyteczności publicznej.

- Osoby kontrolujące zwrócą uwagę czy klienci i obsługa stosują się do nakazu zakrywania ust i nosa, a także korzystania z płynów dezynfekujących bądź rękawiczek. Sprawdzą również czy w obiektach znajdują się niezbędne środki, które mają zapewnić przedsiębiorcy - informuje Artur Krzyżaniak, komendant Straży Miejskiej.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj