pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2020
  • wyświetleń: 7859

Pszczyński chór młodzieżowy Per Spasso w #hot16challenge2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Chór Młodzieżowy Per Spasso działa przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, które mieści się w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego. Jak wielu innych artystów, chórzyści zmienili na chwilę swoje muzyczne klimaty i zarapowali w szczytnym celu.W akcji wzięła udział nie tylko rozśpiewana młodzież, ale również założycielka zespołu i dyrygent, Katarzyna Machnik oraz organista Mirosław Lachowski. Nominację otrzymali od chóru Cantabile działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głubczycach, a sami rzucili wyzwanie chórowi Semper Communio z Goczałkowic-Zdroju oraz księdzu Markowi Brewko - proboszczowi Parafii Podwyższenia Krzyża dziekanowi Dekanatu Pszczyna.

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - "Beef z koronawirusem #hot16challenge" dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z groźnym wirusem.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj