pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3397

Modernizacja oświetlenia w Woli. Potrzebna zgoda właścicieli działek

Jeszcze na ten rok zaplanowano modernizację oświetlenia dróg, ulic i placów w gminie Miedźna. Czas na wymianę lamp i słupów w Woli. Przed rozpoczęciem inwestycji, właściciele działek muszą wyrazić zgodę na przeprowadzenie prac. Nie wszyscy odesłali oświadczenia, dlatego wójt, Jan Słoninka zwrócił się z prośbą o współpracę w liście do mieszkańców. Aby gmina dostała dofinansowanie, ważna jest ich szybka decyzja. Termin mija 15 czerwca.

Zadanie dotyczy modernizacji ok. 500 lamp oświetlenia ulicznego oraz częściowo sieci energetycznej w Woli. W ramach planowanej inwestycji wymienione zostaną oprawy świetlne na nowoczesne, efektywne energetycznie i pracujące w technologii LED oraz większość słupów oświetleniowych.

Dla sprawnego wykonania modernizacji niezbędna jest zgoda wszystkich właścicieli działek, na których będą prowadzone prace. Gmina Miedźna przesłała do mieszkańców druki oświadczenia wraz z prośbą o ich wypełnienie. Niestety, nie wszyscy właściciele działek odesłali oświadczenia, dlatego wójt zwrócił się z prośbą o współpracę i pozytywne ustosunkowanie się do inicjatywy poprawy wizerunku i bezpieczeństwa gminy.

Jan Słoninka w liście do mieszkańców opublikowanym na stronie internetowej gminy (kliknij tutaj) poprosił o potraktowanie sprawy jako ważnej i jak najszybsze przesłanie wypełnionego oświadczenia z uwagi na możliwe uzyskanie dofinansowania do projektu ze środków zewnętrznych.

Oświadczenie powinno zostać podpisane przez właściciela lub (w przypadku współwłasności) wszystkich współwłaścicieli działki. Czas na przekazanie zgody został wydłużony do 15 czerwca. W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się z Referatem Inwestycji i Remontów, tel. (32) 211 61 60, wew. 27 lub 46.

ar / pless.pl, źródło: UG Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.