pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 6 czerwca 2020
  • 7 czerwca 2020
  • wyświetleń: 6624

[WIDEO] Dzieci pszczyńskich raperów w Hot16Challenge2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hot16Challenge2" podaj

Dzieci pszczyńskich raperów przyłączyły się do akcji #Hot16Challenge2. Zobaczcie jak wymiatają!

Najmłodsi też przejmują się obecną sytuacją. Często nie mogą wykonywać swoich ulubionych czynności. Mimo to, starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości i zachęcić innych do miłego spędzania czasu, a także do pomocy służbie zdrowia w walce z koronawirusem, aby jak najszybciej wszystko wróciło do normy.

Wszystko zaczęło się od Igora, ucznia I klasy Szkoły Podstawowej w Porębie, który został nominowany przez swojego tatę do nagrania "gorącej szesnastki". Następny w kolejce był Bartek z II klasy Szkoły Podstawowej w Czarkowie, który następnie nominował Filipa - ucznia II klasy SP nr 4 w Pszczynie. Jako czwarty zarapował Bartek z III klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszczynie.

#hot16challenge2 to wyzwanie polegające na napisaniu i nagraniu utworu w 72 godziny. Następnie osoba lub zespół biorący udział w akcji ma za zadanie nominować kolejne osoby do włączenia się do inicjatywy, Słuchacze natomiast wspierają internetową zbiórkę środków na walkę z koronawirusem pod nazwą "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom.#Hot16challenge stało się popularne sześć lat temu jako ruch między artystami, w którym raperzy oraz twórcy reprezentujący inne muzyczne gatunki, po nominacji musieli nagrać 16 wersów w ciągu 72 godzin. Po zakończeniu artysta wyznaczał 4 inne osoby, które zrobią to samo. Obecnie na całym świecie trwa sequel z charytatywnym akcentem.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hot16Challenge2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hot16Challenge2" podaj