pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 5 czerwca 2020
  • 6 czerwca 2020
  • wyświetleń: 5501

Place zabaw zarządzane przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu otwarte!

W piątek otwartych zostało dwanaście ogólnodostępnych placów zabaw, którymi zarządza Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu. Wcześniej uruchomiono już wypożyczalnię sprzętu na terenie Ośrodka Sportów Wodnych, a także w porcie w Wiśle Wielkiej.

Dezynfekcja placu zabaw na os. Piastów
Dezynfekcja placu zabaw na os. Piastów - 5.06.2020 · fot. UM Pszczyna


Od kilku dni do dyspozycji mieszkańców są także boiska sportowe i "Orliki". Oznacza to, że można korzystać z obiektów na wolnym powietrzu. Należy jednak pamiętać, aby stosować się do obowiązujących regulaminów i obostrzeń nałożonych przez Sanepid.

Ekipa dziennikarzy TVN24 na os. Piastów w Pszczynie przygotowywała materiał dotyczący placów zabaw
Ekipa dziennikarzy TVN24 na os. Piastów w Pszczynie przygotowywała materiał dotyczący placów zabaw - 5.06.2020 · fot. UM Pszczyna


W piątek do Pszczyny przyjechała ekipa dziennikarzy TVN24, która na os. Piastów przygotowywała materiał dotyczący placów zabaw. Małgorzata Marczok, reporterka stacji przeprowadziła rozmowę z burmistrzem Dariuszem Skrobolem związaną ze stopniowym otwieraniem obiektów, a także sytuacją, która ma miejsce na terenie gminy.

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.