pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4743

Maseczkomaty znikają z osiedli. Do mieszkańców trafiło 1240 maseczek!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

30 maja na osiedlach Kolonia Jasna oraz Piastów została zakończona akcja bezpłatnego przekazywania mieszkańcom maseczek wielorazowego użytku w ramach osiedlowych maseczkomatów.

Akcja dotycząca osiedlowych maseczkomatów dobiegła końca · fot. Kolonia Jasna - osiedle miasta Pszczyna


Akcja została zainicjowana 24 kwietnia przez radnych Rady Miejskiej w Pszczynie - Monikę Rąbę oraz Arkadiusza Gardiasza przy współpracy wielu osób dobrego serca. Głównym celem wspólnie podjętej inicjatywy było bezpłatne przekazanie mieszkańcom maseczek jak również zachęcenie mieszkańców do niesienia pomocy i podarowania maseczek na ten cel, tak, by wspólnie chronić siebie i innych.

W ramach akcji "Twoja maseczka chroni mnie, Moja maseczka chroni Ciebie" w osiedlowych maseczkomatach zostało zawieszonych i odebranych łącznie 1240 maseczek!

Radni składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się do akcji niesienia pomocy w walce z korona wirusem i przekazały na ten cel uszyte przez siebie maseczki.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj