pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 3 czerwca 2020
  • wyświetleń: 6600

Dozowniki do dezynfekcji od ministerstwa dla szkół w Miedźnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

W ubiegłym tygodniu w szkołach podstawowych w Miedźnej i Frydku zamontowano dozowniki do dezynfekcji rąk otrzymane od Ministerstwa Zdrowia w ramach programu skierowanego do uruchamianych po przerwie placówek oświatowych.

Dyspenzery do dezynfekcji rąk w szkołach podstawowych w Miedźnej i Frydyku - 01.06.2020 · fot. UG Miedźna


Ministerstwo Zdrowia we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej dostarcza uruchamianym ponowie szkołom środki do dezynfekcji wraz z automatycznymi dyspenserami. O dozowniki mogą się starać szkoły podstawowe, szkoły muzyczne I stopnia i poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Akcja nie dotyczy szkół ponadpodstawowych - w ich przypadku nabór wniosków zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

Na terenie gminy Miedźna takie dozowniki zamontowano w dwóch szkołach podstawowych - we Frydku i w Miedźnej. Pozostałe placówki także zgłosiły zapotrzebowanie w drugim naborze, który zakończy się 3 czerwca.

ar / pless.pl
źródło: UG Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj