pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2885

Starostwo załatwia sprawy bez bezpośredniej obsługi klientów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Starostwo Powiatowe w Pszczynie pozostaje w niezmienionej organizacji pracy, załatwiając nieprzerwanie sprawy mieszkańców, bez bezpośredniej obsługi klientów w wydziałach tutejszego urzędu.

Obsługa klientów w starostwie
fot. Powiat


Na podstawie par. 14. pkt. 1 oraz par. 14. pkt. 5 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informuję, że Starostwo Powiatowe w Pszczynie pozostaje w niezmienionej organizacji pracy, załatwiając nieprzerwanie sprawy Mieszkańców, bez bezpośredniej obsługi Klientów w wydziałach tutejszego urzędu.

Dalsze ograniczenia w obsłudze Klientów Starostwa wynikają z zaleceń Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach, który ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu pszczyńskiego, zarekomendował, by nie otwierać placówek dla dzieci i młodzieży, a także nie uruchamiać bezpośredniej obsługi Klientów w urzędach i innych instytucjach publicznych.

Zalecam kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu (numery telefonów dostępne są na stronie internetowej www.powiat.pszczyna.pl), przesyłanie wniosków oraz pism poprzez platformy internetowe lub wrzucanie ich do skrzynek podawczych, znajdujących się w Starostwie (wejście od ul. 3 Maja). Po załatwieniu danej sprawy telefonicznie zaprosimy Państwa po odbiór dokumentów czy tablic rejestracyjnych.

W powiecie pszczyńskim liczba nowych zakażeń stale rośnie - tylko w ostatni weekend Sanepid potwierdził 32 kolejne zakażenia na naszym terenie. Musimy reagować na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz podejmować decyzje, które zapewnią bezpieczeństwo Mieszkańcom i pracownikom oraz płynność pracy urzędu i jednostek.


Starosta pszczyński
Barbara Bandoła

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj