pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 maja 2020
  • wyświetleń: 2884

[ZDJĘCIA] Kolejny etap remontu ul. Wiejskiej w Grzawie

Remont ul. Wiejskiej w Grzawie wkroczył w kolejny etap. Aktualnie trwają prace nad wymianą nawierzchni jezdni na długości ponad jednego kilometra.

Drugi etap remontu ul. Wiejskiej w Grzawie - 05.2020 · fot. Powiat


Końcem kwietnia rozpoczął się remont ul. Wiejskiej w Grzawie. Wykonawca zakończył prace brukarskie wzdłuż drogi powiatowej, polegające na przełożeniu nawierzchni chodnika oraz wymianie najbardziej uszkodzonych krawężników.

- Przeprowadzone prace zostały wykonane w zakresie uzgodnionym wspólnie z Radą Sołecką Grzawy oraz przedstawicielami gminy Miedźna. Obecnie przystąpiliśmy do kolejnego etapu związanego z wymianą nawierzchni jezdni - mówi Grzegorz Nogły, członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego.

Wzdłuż drogi powiatowej trwa frezowanie profilujące. Po zakończeniu tych prac zostaną ułożone dwie nowe warstwy nawierzchni jezdni. Ostatni etap remontu będzie polegał na wykonaniu wjazdów i regulacji wpustów ulicznych.

Drugi etap remontu ul. Wiejskiej w Grzawie - 05.2020
Drugi etap remontu ul. Wiejskiej w Grzawie - 05.2020 · fot. Powiat


Przypomnijmy, że wyłoniona w przetargu firma Drogród z Ćwiklic remontuje drogę za niemal 650 tys. zł. Koszty zostaną pokryte przez powiat pszczyński oraz gminę Miedźna po połowie.

Ogłoszone zostało kolejne postępowanie na wykonanie prac dodatkowych - m.in. remontu fragmentów chodnika i zjazdów do posesji.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.