pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2020
  • wyświetleń: 2647

Kilkaset osób wzięło udział w Pszczyńskiej Grze Online

Od 10 maja przez kilkanaście dni kilkaset osób bawiło się w ramach Pszczyńskiej Gry Online "Książęce Fakty i Plotki". Zabawa była bardzo emocjonująca do samego końca, a zwycięzców wyłoniły dopiero dogrywki.

Książęce fakty i plotki


Pszczyńska Gra Online pod hasłem "Książęce Fakty i Plotki" to fabularna gra online, w której uczestnicy zamienili się w dziennikarzy sprzed 100 lat. Każdego dnia na stronie gry publikowane były ciekawostki z życia księżnej Daisy i towarzyszyły im różne zadania. Udział w grze był bezpłatny i dostępny dla wszystkich chętnych bez limitu graczy.

Zainteresowanie zabawą było olbrzymie. Udział w niej wzięło kilkaset osób w ponad 100 zespołach! Taka frekwencja cieszy, zwłaszcza że w formie gry internetowej zorganizowana została po raz pierwszy. A jak zacięta była rywalizacja niech świadczy fakt, że wygranych udało się wyłonić dopiero po dwóch tygodniach i kilku dogrywkach.

- Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za udział w zabawie. Tegoroczna edycja była wyjątkowa i tym bardziej cieszy mnie jej popularność. Mam nadzieję, że już w przyszłym roku będziemy mogli się spotkać osobiście podczas Nocnej Książęcej Gry Miejskiej - mówi Dariusz Skrobol, burmistrz Pszczyny.

Organizatorami zabawy byli: Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury, Silesia Events oraz grupa kilkunastu instytucji i osób, które na co dzień zajmują się promocją Pszczyny oraz popularyzacją wiedzy o księżnej Daisy Hochberg von Pless.

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.